PS2 için Fugitive Hunter geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
PS2 için Fugitive Hunter geliyor
Infrogames firması PS2 için hazırladığı yeni FPS oyunu olan Fugitive Hunter'ı duyurdu. Oyunda Jake Seaver adında bir deniz subayını kontrol ediyoruz ve HQ'muzu bir bombalı saldırı ile havaya uçuran terörist birimlerine karşı mücadele ediyoruz. Oyun silahların çoğu modifiye edilebilir türden olacaklar. Oyuna hatta düşmanları sadece etkisiz hale getirebilmek için pneumatic flechette dart gun ile başlıyoruz. Bunun yanında oyun ilerledikçe assault rifle ve grenade launcher gibi daha birçok silah bulacağız. Silahların çoğu üzerine sniper scope ve susturucu eklenerek modifiye edilebilecek. Fugitive Hunter'da ayrıca grafikler motion capture teknolojisi ile hazırlanıyor. Böylece oyundaki aksiyon sahneleri daha da bir gerçekçi gözükecekler. Hatta bu motion capture görüntülerinin oluşturulabilmesi için The Matrix ve Fight Club filminde görev almış kişilerden de yardım alınıyormuş...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 10:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS2 için Fugitive Hunter geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×