PS2 için Medal Of Honor: Rising Sun

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
PS2 için Medal Of Honor: Rising Sun
Electronic Arts'dan sevilen FPS oyunu serisi olan Medal Of Honor için yeni oyun Rising Sun geliyor. Oyunda başlıca geçecek olan mekanlar 1941-1944 arası Pasifik, Pearl Harbor ve Filipinler Sahilleri gibi bilindik yerler olacak. Oyun PS2'nin yanında ayrıca Xbox ve GameCueb için de hazırlanıyor ve 2003'ün sonbahar aylarında tamamlanmış olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS2 için Medal Of Honor: Rising Sun

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×