PS2 için Metal Gear Solid 2: Substance piyasalarda

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
PS2 için Metal Gear Solid 2: Substance piyasalarda
Konami firması sevilen oyun serisi olan Metal Gear Solid'in yeni oyunu olan Metal Gear Solid 2 Substance, PS2 için Amerika'da piyasalara sürülmeye başlandı. Gizlilik bazlı aksiyon oyununda birbirinden zorlu görevlerin yanında ayrıca oyundaki gizli karakterleri de açığa çıkarmaya çalışacağız. Kasım ayında daha önce Xbox için piyasalara sürülmüş olan oyun için 18 Mart'da hazır olmak üzere bir de PC-DVD'si hazırlanıyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS2 için Metal Gear Solid 2: Substance piyasalarda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×