PS2 için Ratchet & Clank geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
PS2 için Ratchet & Clank geliyor
Sony firması yeni oyunu Ratchet & Clank'ı 2002'nin kış aylarında PS2 için piyasalara sürecek. Aksiyon - platform tarzındaki oyun Spyro The Dragon serilerinin de yapımcısı olan Insomniac Games tarafından hazırlanıyor. Ratchet & Clank aksiyon - platform tarzının yanında ayrıca keşif, bulmaca çözme, strateji ve hatta yeri geldiğinde yarış özelliklerini de içerecek. Oyundaki elemanlardan Ratchet çöl bir gezegende yaşamakta ve zamanının büyük bölümünü olur olmaz maceralara atılmakla geçirmektedir. Aniden gezegene Clank adlı robot çarpar ve Clank'ı yapan kişinin gezegeni tehdit ettiği anlaşılır. Clank da Ratchet'in tarafına geçer ve beraber bu kişiyi durdurmak için mücadelelere başlarlar. Yapımcılar oyunun PS2'nin güzel grafiklerini kullanarak oldukça güzel gözükeceğini belirtiyorlar...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2021 08:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS2 için Ratchet & Clank geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×