PS2 için Spyro: Enter The Dragonfly piyasalarda

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
PS2 için Spyro: Enter The Dragonfly piyasalarda
Universal Interactive firması yaptığı açıklama ile PS2 için hazırladıkları yeni oyunları Spyro: Enter The Dragonfly'ı piyasalara sürdü. Platform adventure türündeki oyunda mor renkli dragonumuz ve onun arkadaşı olan Sparx'ı kontrol ediyoruz. Oyundaki amacımız ise vakit çok geç olmadan tüm dragon büyülerinin kaynağını bulmak. Oyunda buz, elektrik ve bunun gibi yeni yeni silahlarımız var. Spyro ile birlikte oyunda birbirinden farklı 8 mekan dolaşacağız. Bu mekanlarda real time yıldırım ve sis efektleri, dinamik su efektleri ve gerçekçi animasyonlar olacak. Oyun içerisinde 16 tane mini yeni oyunun yanında ayrıca tank UFO ve WWII Spitfire gibi yeni araçlarımız olacak. Spyro: Enter The Dragonfly Equinoxe Digital Entertainment tarafından geliştirildi...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2022 04:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS2 için Spyro: Enter The Dragonfly piyasalarda

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×