PS2 oyunları PS3'e geliyor

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.10.2011 - 11:23
Sony'nin yeni kampanyası oldukça ilgi çekici.
Sony, PSN için yepyeni bir kampanya başlatıyor. PS Store'a Playstation'a özel oyunlar gelirken diğer bir yandan da PS2 döneminden oyunlar satılacak.

Bu hafta başlayacak ve her salı günü devam edecek kampanyada PSN'e özel kampanyalar yapılacak. Önümüzdeki hafta Okabu ve Rocketbirds'ü göreceğimiz kampanyada, bir sonraki hafta ise inFamous 2'nin vampir eklentisi olan Festival of Blood ve PixelJunk Sidescroller olacak.

PS2 oyunları PS3'e geliyor
Ancak kampanyanın ana noktası, klasik PS2 oyunlarını PSN'e sunmak. Bu oyunlar arasında God Hand, GrimGrimoire, Maximo: Ghosts to Glory, Odin Sphere ve Ring of Red bulunuyor.

PS Plus üyeleri promosyondan aldıkları her oyun için %20 indirim şansına sahip olurken, PSN üzerinden 60 dolar harcama yapanlar, kasım ayı için 10 dolar kredi şansına sahip olacaklar.
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS2 oyunları PS3'e geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×