PS2 ve Xbox için Legacy Of Kain: Defiance

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
PS2 ve Xbox için Legacy Of Kain: Defiance
Eidos firması yaptığı açıklama ile PS2 ve Xbox için hazırladıkları oyunu Legacy Of Kain: Defiance'ı duyurdu. Legacy Of Kain serisinin bu yeni oyununda 2 güçlü vampir; Raziel ve Kain bu sefer güçlerini birleştiriyorlar ve oyunda her 2 karakteri de kontrol edeceğiz. Böylece vampir dünyasına saldırıda bulunan düşman güçleri yoketmeye çalışacağız. Oyunda yine kan içmeye ve ruh emmeye devam edeceğiz. Bunun yanında oyunda sinematik bir kamera kullanılacak ve oyundaki aksiyon ve çevre çok iyi bir kamera açısı ile ekranlarımızda olacak. Oyundaki dövüş sistemi de elden geçirilecek ve çeşitli her karakter için çeşitli değişik combo'ları dövüş esnasında uygulayabileceğiz. Oyuna ayrıca dövüşlerin yanında zorlu bulmacaları çözmede de kullanacağımız bir Telekinesis özelliği eklenecek. Oyuna ayrıca bir de istediğimiz zaman istediğimiz yerde save edebilme özelliği eklenecek. Bunun yanında oyunda çeşitli gizli yerlerden gizli bonus eşyalar da bulmak mümkün olabilecek. Oyun 2003'ün sonbahar aylarında piyasalarda olacak. Oyunla ilgili trailer'ı görmek için tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2023 16:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS2 ve Xbox için Legacy Of Kain: Defiance

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×