PS2'ye yeni Test Drive oyunu

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
PS2'ye yeni Test Drive oyunu
Atari firması, PS2 için hazırlanan yeni yarış oyunu Test Drive: Eve Of Destruction'ı duyurdu. Yeni oyundaki yarışlar, genelde arabaların birbirlerini parçalamaya çalışması ve en son kalanın kazanması şeklinde olacak. Tabi birçok değişik oyun modunu da oyun içerisinde bulabileceğiz. Seçilebilecek olan 30 kadar araç olacak, split screen modu sayesinde oyun 4 kişi oynanabilecek. Eve Of Destruction, sonbahar aylarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 01:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS2'ye yeni Test Drive oyunu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×