PS3’teki Saints Row: The Third sahipleri için ek içerik

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 21.11.2011 - 11:27
THQ, PS3’deki Saints Row: The Third sahipleri için ek içeriği gururla duyurur
PlayStation 3 için Saints Row: The Third’ü satın alan ve online şifrelerini 90 gün içinde kullanan tüm oyuncular, Saints Row 2’nin dijital kopyasına tamamen ücretsiz olarak sahip olacaklar!

Saints çetesinin dünya çapında bir ikon, tanınmış bir isim ve suç imparatorluğu haline gelmeden önceki dönemine geri dönecek ve Stilwater’ın kontrolünü ele geçirmeye çalışacaksınız. Profesör Genki ve Syndicate’ten önce, Westside Rollers ve Brotherhood vardı. Yeni evlerin değerlerini düşürmek için lağım suyuyla yıkamak gibi klasik Saints Row aktivitelerine katılacaksınız. Ve elbette Volitions’ın favori Saints Row 2 yapımcısı Tera Patrick’in sunduğu DLC paketlerinin de keyfini çıkaracaksınız.

PS3’teki Saints Row: The Third sahipleri için ek içerik
Saints Row 2, bu haftadan itibaren Saints Row: The Third oyunlarıyla birlikte gelen online şifreyi kullanan tüm oyuncular için ÜCRETSİZ olarak sunulacak. Bu teklif 13 Şubat 2012 geceyarısı sona ereceğinden online şifrenizi süre bitmeden kullanmayı unutmayın; şifresini zaten kullanmış olan oyuncular da içeriklerine bu haftadan itibaren kavuşabilirler.

Bu teklif şu ülkeler için geçerlidir: Almanya, Avustralya, Avusturya, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Güney Afrika, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İtalya, Lüksemburg, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya Federasyonu, Suudi Arabistan, Slovenya, Türkiye, Ukrayna, Yeni Zelanda, Yunanistan.

- Basın Bülteni
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS3’teki Saints Row: The Third sahipleri için ek içerik

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×