PS3 Blu-ray için ilk güncellemeyi ve Blu-ray cihazını duyurdu

PS3 Blu-ray için ilk güncellemeyi ve Blu-ray cihazını duyurdu

Samet Taşlı
Samet Taşlı 3.06.2010 - 12:31
PS3 Blu-ray için ilk güncellemeyi ve Blu-ray cihazını duyurdu
Sony Computer Entertainment Amerika PS3 için Blu-ray cihazı ve daha fazla Blu-ray video output seçeneğini içeren ilk güncellemeyi yayınladı.

1.30 güncellemesini indiren Birleşik Devletler’deki ps3 sahipleri video output çözünürlüğünün değiştiğini görecek ve şimdi televizyonları tarafından desteklenen tüm çözünürlükleri seçebilecekler. Videolar otomatik olarak uygun olan en yüksek çözünürlükte çalışacak.(1080p, 1080i, 720p, 480p, Standart (NTSC))

Sistem seçenekleri menüsüne kullanıcıların PS3 hard disk datalarını yedekleyebilecekleri yada dataları geri alabilecekleri bir Backup özelliği eklendi.

Ayrıca USB bağlantıları PS2 için ayarlandı böylece direksiyonlar ve joystickler gibi araçları PS2 oyunlarını PS3’te oynarken kullanıma imkanı sağlandı.

Duyuru aynı zamanda PS3 Blu-ray uzaktan kumanda cihazının Birleşik Devletler kullanıcıları için bu ayın sonlarında 24.99$ (£13) fiyatıyla satılacağını bildirdi.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 17:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×