PS3, Heavy Rain için doğru platform

Mahmut Saral
Mahmut Saral 13.09.2010 - 11:50
Quantic Dream'den Cage bildiriyor
Quantic Dream Ceo'su David Cage, verdiği bir röportajda PS3'ten de bahsetti. Cage, Heavy Rain için Sony ile yaptıkları anlaşmadan dolayı mutlu olduğunu, bunun doğru bir hareket olduğunu, çünkü Heavy Rain için uygun platformun PS3 olduğunu belirtti. Tabii ki Blu-Ray ve benzeri gibi imkânlar dahilinde.

Quantic Dream, sıradaki oyunun multi-platform olarak hazırlanacağını belirtmişti. Ayrıca yine aynı firma, tek platforma çalışmanın daha kolay olduğunu da söylemişti. Bakalım sıradaki oyunda PS3'e öncelik tanınacak mı?

PS3, Heavy Rain için doğru platform
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS3, Heavy Rain için doğru platform

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×