PS3, Japonya'da 5 milyonu geçti

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.09.2010 - 11:42
Japonya'da şimdi PS3 zamanı
Sony'nin yeni nesil konsolu Japonya'da atağa geçti. Sony Japonya başkanı Hiroshi Kawano, PS3'ün şu an Japonya'da popüler olduğunu, 5 milyon satış rakamını geride bıraktığını ve bu rakamın 2 milyonunun geçtiğimiz yılda satıldığını belirtti. Sony'nin el konsolu PSP ise, çıktığı tarihten bu yana Japonya'da 15 milyon satmış. Dünya çapı rakamı ise, 62 milyon.

PS3, Japonya'da 5 milyonu geçti
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS3, Japonya'da 5 milyonu geçti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×