PS3'e 70 MB Ram Dopingi!

Oğuz Sasi
Oğuz Sasi 3.06.2010 - 12:31
PS3'e 70 MB Ram Dopingi!

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

Sony önceki firmware'lerle beraber işletim sisteminin optimizasyon çalışmalarında elde ettiği 70 mb'lık bir ram gücünü yapımcılara sunduğunu açıkladı. Ömrünün ortalarına yaklaşmış bir konsol için bu yükseltme işlemi ( Upgrade ) pek görülmemiş bir şeydir. Şirket tarafından daha önce benzer bir yükseltme de PSP' nin saat hızı hakkında yapılmıştı.

SCEA'dan Patrick Seybold Joystick'e yaptığı açıklamada, "PS3'ün çıkışından beri, yaratıcılıklarını açığa çıkarmaları konusunda yapımcıların kendilerini özgür hissedebilmeleri için büyük efor sarfediyoruz. Bu desteğin oyun yapımı kısmındaysa, bir internet update' i ( güncelleme ) ile kendilerine daha fazla işletim sistemi için hafıza sağladık." dedi. Bilindiği gibi PS3'ün 256 mb Ram'i PC'lerde kullanılan 256 mb Ram gibi değil. Ve 70 rakamı az gibi gelse de beraberinde Cell ile önemli değişiklikler getirebilir.


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 22:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 21:27
niye yorum 10 yil sonra yapilmis :D
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2020 00:47
Vay be buda demek oluyor ki yeni oyunların grafikleri daha güzel olacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS3'e 70 MB Ram Dopingi!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×