PS3'e özel 3D monitör

Murat Oktay
Murat Oktay 17.08.2011 - 10:53
Sony'nin geçtiğimiz aylarda duyurduğu 3D monitörün detayları belli oldu.

Geçtiğimiz aylarda duyurulan Sony'nin 3D monitör ile ilgili yeni detaylar Gamescom'da ortaya çıktı. Buna göre 23,5'' büyüklüğünde olacak monitör, Türkiye'de yaklaşık 1.500 TL'den satılacak. 2 adet 3D gözlük ile birlikte satışa sunulacak olan monitörü üstün kılacak en önemli özellik, "Simulview" teknolojisi. Bu özelliği sayesinde 2 oyuncu aynı anda Full HD çözünürlük ile oyun oynayabilecek. PlayStation 3D monitör, 3D için kullanılan 120 Hz teknolojisini bir adım öteye götürerek 240 Hz'e çıkarıyor ve her iki gözlüğe farklı 3D görüntü iletiyor.

PS3'e özel 3D monitör

Aralık 2011 tarihinde Türkiye'de satışa çıkacak olan monitör, PS3'ün en önemli destek ürünlerinden biri olacak gibi görünüyor.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 09:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS3'e özel 3D monitör

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×