PS3'te kopya oyun çalıştıran cihaz ertelendi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.08.2010 - 11:05
PS Jailbreak çıkışında rötar
Uzun süredir piyasada olan PS3, korsan oyuna izin vermeyen yapısıyla yıllardır orijinal oyun bulundurmayı zorunlu kılıyordu, fakat geçtiğimiz günlerde gelen bir haber, kopya oyun oynamanın önünü açmış oldu.

PS Jailbreak, USB yoluyla PS3'e takılıyor ve ardından orijinal Blu-Ray'e gereksinim duymadan oyun çalıştırabiliyor. Ürünün fiyatı 170 dolar ve şu günlerde piyasada olması bekleniyordu, ancak ufak bir ertelemeye gidildi. Muhtemelen önümüzdeki hafta satışa sunulacak. Bakalım Sony, bu konu hakkında ne önlem alacak?

PS3'te kopya oyun çalıştıran cihaz ertelendi
Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS3'te kopya oyun çalıştıran cihaz ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×