PS4 için pek çok yeni fikri mülk yolda!

PS4 için pek çok yeni fikri mülk yolda!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 16.12.2013 - 00:37
Tretton'dan güvence
Sony Computer Entertainment Amerika'nın patronu Jack Tretton, PS4 sahipleri -ve olmayı düşünenlere- müjdeli bir haber verdi. Tretton resmi PlayStation blogunda katıldığı podcast'te önümzüdeki altı ila on iki ay arasında, hatta iki yıla kadar "daha ve daha fazla" yeni fikri mülk göreceğimizi söyledi. Tretton bundan sadece Sony fikri mülklerini kastetmiyor, Destiny gibi Sony platformlarına gelecek yeni fikri mülklerin hepsini kast ediyor. Fakat hem Sony, hem de üçüncü parti; oyun dünyasının artık yeni fikri mülklere ihtiyacı olduğunu düşünenlerin sayısı az değil. Benim şahsi fikrim, oyun dünyasının yeni bir 2007* yılına ihtiyacı var. Umarım Tretton'ın bahsettiği "altı ila on iki aylık" periyot, bu ihtiyaç duyulan taze kanı sağlar.

PS4 için pek çok yeni fikri mülk yolda!
*Portal, Witcher, Crysis, Assassin's Creed, Uncharted, Mass Effect, Rock Band, BioShock gibi efsane olmuş, Hellgate: London, Heavenly Sword, Kane & Lynch: Dead Men, Stranglehold, Crackdown, Supreme Commander gibi efsane olmamışsa da yeni bir şeyler denemiş nice yeni fikri mülkün yaratıldığı yıl.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 00:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×