PS4 özel oyunu Detroit: Become Human'ın çıkış fragmanı yayınlandı

PS4 özel oyunu Detroit: Become Human'ın çıkış fragmanı yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 22.05.2018 - 16:34
Detroit: Become Human 25 Mayısta çıkış yapacak

Quantic Dream'in PlayStation 4'e özel olarak olarak geliştirdiği son oyunu Detroit: Become Human'ın çıkış fragmanı yayınlandı.

Detroit: Become Human çıkış fragmanı oldukça etkileyici görünüyor

Quantic Dream'in merakla beklenen oyunu Detroit: Become Human'ın çıkışına artık sayılı günler kaldı. Çıkış günü yaklaşırken PlayStation'un resmi Youtube hesabından, oyunun çıkış fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda özellikle oyunun grafiklerinin ve hazırlanan sinematik sahnelerin oldukça güzel göründüğünü söyleyebiliriz. Yaptığı sinematik oyunlarla bilinen Quantic Dream'in yine oldukça dramatik bir oyunla karşımızda olacağını söyleyebiliriz. Bol bol aksiyon sahneleri ve oyunun finalini etkileyecek olan karar verme anlarının da olacağı Detroit Become Human'ı neyse ki türk oyunseverler Türkçe altyazı seçeneği ile oynama şansına sahip olacaklar. Kara, Marcus ve Connor adlı üç yapay zekanın heyecan dolu hikayesini anlatacak olan oyunda, androitlere karşı uygulanan şiddete, dışlanmaya ve bir isyanı başlatacak olan olaylar zincirine tanıklık edeceğiz. Yapacağımız seçimler de bu üç androit'in kaderinin nasıl olacağını şekillendirecek. 25 Mayıs tarihinde çıkış yapacak olan Detroit: Become Human'ın çıkış fragmanını aşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2021 11:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2018 09:24
Hadi bakalım şu andaki oyun piyasasına süper gelecek bir oyun.
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2018 11:39
hikayeside mükemmel görünüyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×