PS4 özel oyunu Horizon: Zero Dawn PC'ye gelebilir

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 17.01.2020 - 10:49
Horizon: Zero Dawn'a PC yolu gözüktü

Playstation 4 özel oyunu Horizon: Zero Dawn'ın PC'ye geleceği iddiası geçtiğimiz yıldan beri konuşuluyor. Ancak bu sefer bu iddia oldukça sağlam kaynaklara dayandırılarak yeniden gündeme geldi. Kotaku'nun haberine göre Playstation 4'ün en beğenilen yapımları arasında yer alan Horizon: Zero Dawn bu yılın sonlarında PC için yayınlanacak. 

PS4 özel oyunu Horizon: Zero Dawn PC'ye gelebilir

Rus gazeteci Anton Logvinov Horizon: Zero Dawn'ın PC'ye çıkacağını iddia etmiş ve tarih vermişti. Logvinov'a göre Horizon: Zero Dawn 2020 Şubat ayında PC'ye çıkacaktı. Yine Rus gazeteci Anton Logvinov'a göre Playstation 4 özel oyunu Horizon: Zero Dawn'ın ikincisi de geliştirilme aşamasında.Yaptığı sızıntı haberlerle gündeme gelen Kotaku editörü  Jason Schreier bu ihtimalin göz ardı edilemeyeceğini belirtmişti. Geride bıraktığımız gün Jason Schreier yeni bir tweet atarak sağlam bir kaynaktan aldığı bilgiyi aktardı ve Horizon: Zero Dawn'ın bu yıl PC'ye geleceğini açıkladı. Ünlü editör attığı tweet'te şu ifadeleri kullandı: "Tamam, sıra iyi haberlerde Sony Playstation 4 özel oyunu Horizon Zero Dawn bu yıl PC'ye geliyor kaynaklar Kotaku'ya açıklama yaptı..." Bakalım resmi açıklama ne zaman gelecek?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 23:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2020 10:12
türkçe dil desteği gelse de bizde oynasak
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alone_Boy_
Alone_Boy_ 17.01.2020 14:49
Sağlam bir optimizasyonla geldiği sürece kapımız her zaman açık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS4 özel oyunu Horizon: Zero Dawn PC'ye gelebilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×