PS4 Twitch stream'de karısını sarhoş etti, soydu

PS4 Twitch stream'de karısını sarhoş etti, soydu

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 23.11.2013 - 15:42
Bunun olacağı belliydi
İğrenç insanlara ev sahipliği yapan bir dünyada yaşıyoruz. Bunu kabullendik. Ama işte o iğrenç insanlara bir adet kamera ve internet erişimi verince bize gösterdiklerini kabullenemiyoruz.

PS4 Twitch stream'de karısını sarhoş etti, soydu
Olaylar şöyle gelişti: PS4'ü kamerasıyla birlikte satın alan darkcobra ismindeki bir kullanıcı Playroom özelliğini kullanarak Twitch stream yapmaya başladı. Stream sırasında karısıyla içki içen adam, kadın bayıldıktan sonra üstündeki kıyafetleri çıkarmaya başladı. Kendisinin değil, karısının kıyafetlerini. Karısını çırılçıplak soyan adam, bir süre böyle yayın yaptı. Şimdi çoktan banlandı, fakat kafalardaki soru işaretleri baki kaldı, Sony bu özelliğe nasıl bir kısıtlama getirecek, nasıl güvenlik önlemleri alacak? Bir daha böyle bir olay olacak mı? Siz ne düşünüyorsunuz? 
Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 22:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×