PS4'e özel RPG oyunu Granblue Fantasy'den videolar paylaşıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 16.12.2018 - 04:33
Oyun tek kelimeyle harika!

Granblue Fantasy Project Re: Link adı ile duyurulan ve tam adı hala belli olmayan PS4'e özel yeni JRPG oyunundan ilgi çekici videolar geldi. Cygames ve Platinum Games, ilk başta sizlerde Final Fantasy 15 hissiyatı uyandırsa da, oyunun mekaniksel olarak farklı yönleri bulunuyor. Yayınlanan videolarda oyunda bulunan karakterler ve mekanlar tanıtılıyor. Daha öncesinde yayınlanan videolarda İlk olarak bizlere Katalina isimli kadın karakteri gösteren Granblue Fantasy Project Re: Link, bizlere daha sonrasında oyunun ana karakterlerinden olan Rackham, Percival ve Io'yu göstermişti.

PS4'e özel Granblue Fantasy için yeni videolar yayınlandı

Zaman zaman takım bazlı dövüş dinamiklerini de oyuna dahil eden geliştiriciler, takımımız ile yaptığımız atakları ve becerileri de oyuna eklemiş. Normalde mobil platformlarda bulunan Granblue Fantasy oyununun evreninde geçen Granblue Fantasy Project Re: Link, mobil oyundan evrilen bir yapıma göre fazlasıyla kaliteli duruyor.

Sadece PS4 sahipleri için çıkması planlanan oyun, ilk olarak Asya bölgesi için çıkacak. Oyunun diğer platformlara gelip gelmeyeceği belli değil. Son olarak Granblue Fantasy Project Re: Link ile 2019 yılı içerisinde karşılaşmayı umuyoruz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 08:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Phoenixboy
Phoenixboy 17.12.2018 14:26
Hatırladığım kadarıyla Grandblue Fantasy zaten android için yapılmış bir rpg oyun. Fakat Japonya'ya özeldi. Çok tuttuğu içinbir sezonluk anime serisinide yaptılar. Karakterlere baktığımda anime'de olduğu gibi karakterler tanışmışlar ve hikaye kaldığı yerden devam ediyor gibi. Animesi hairkaydı eger aynı hikaye ise süper olacaktır. Animesi dahi çizimler konusunda çok kaliteliydi. PS4 adaptasyonu kesinlikle harika olucaktir. Dövüş sistemi şimdiden çok sağlam gözüküyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
BOoYy
BOoYy 17.12.2018 09:52
Görseller masal kitaplarından fırlamış gibi fight hakeze öle, ps özel gelen oyunların çoğu kalite oluyor adamlar yapıyor yani.
Kalan Karakter : 300 Gönder
salih816
salih816 16.12.2018 13:08
Bana Tales serisi oyunu gibi geldi sanki FF'den ziyade.
Kalan Karakter : 300 Gönder
DWG22
DWG22 16.12.2018 10:35
Sanki isim, ileride değişebilirmiş gibi geliyor. Yani ismen gerçekten Final Fantasy'i çağrıştırıyor ve bu, zarar mı getirir yarar mı, söylemesi güç :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS4'e özel RPG oyunu Granblue Fantasy'den yeni videolar geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×