PS4'ten sonra League of Legends da Facebook desteğini kaldırıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 10.10.2019 - 11:39
PS4'ten sonra League of Legends da Facebook'u terk etti

Geçtiğimiz dönemlerde Sony, PS4'ten Facebook desteğinin kaldırılacağını duyurmuştu. Nitekim öyle de oldu. İki gün önce PS4'lere gelen güncellemeyle birlikte konsoldan Facebook desteği kaldırıldı. Şimdi ise Facebook desteği başka büyük bir firma tarafından daha çekildi. Riot Games tarafından açıklanan bilgiye göre League of Legends'ın Facebook desteği sona erdi. Oyunun sürümünü 9.20'ye getiren Riot Games, artık oyuncularının Facebook ile ilişkilerinin olmasını istemiyor. Facebook arkadaşlarını League of Legends üzerinden görebilen oyuncular, isim ve soy isimle oyuncu arayabiliyordu. Bu özelliği ortadan kaldıran Riot Games, duruma ilişkin resmi bir açıklamada bulunmadı.

PS4'ten sonra League of Legends'ın da Facebook desteği kaldırıldı

Firmaların neden birer birer Facebook desteğini sonlandırdığını bilmiyoruz. Ancak tahminlere göre Facebook'un, şaibeli olaylara karışmasından sonra verdiği güven sarsılmış olabilir. Geçtiğimiz dönemlerde siyasi olaylarda adı geçen Facebook, bu sebepten dolayı son dönemlerde fazlasıyla kullanıcı kaybetmişti. Bakalım benzer bir hamle diğer büyük oyun üreticilerinden de gelecek mi? Hep birlikte göreceğiz. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce firmaların Facebook konusunda attığı bu adımlar normal mi?

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 19:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.10.2019 13:50
facebooku ben çoktan delete ettim.. face mi kaldı artık
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.10.2019 12:31
facebook kullanan varmı hala ?
MK Okuru
MK Okuru 11.10.2019 13:13
Lol yayıncıları bu günlerde Facebook a kayıyor
MK Okuru
MK Okuru 11.10.2019 06:49
ben kullanmıyorum sadece mobil pubg ye fln girerken çabuk olsun diye Facebook seçiyodum geçen gün tekrar girmek istedim pubg ye giriş yapmadı daha sonra Facebook a girip denemeye çalıştım bi baktım malın biri benim Facebook u çalmış artık nr işine yarıyacaksa
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.10.2019 18:17
facebookmu kaldı hocam..dinazorlar kullanıyor sadece
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS4'ten sonra League of Legends da Facebook desteğini kaldırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×