PS4'ü övenler kervanına deneyimli yapımcı da katıldı

PS4'ü övenler kervanına deneyimli yapımcı da katıldı

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 17.12.2013 - 00:46
Mimari övgü toplamaya devam ediyor
Stardock'un CEO'su Brad Wardell, Civ V'in ana tasarımcıları Marc Meyer, Brian Wade ve Tim Kipp ile birlikte, yeni nesilde kullanılacak motorlar geliştirmek amacıyla Oxide Games'i kuran, kendisi de Civilization V'in DirectX 11 motor tasarımcısı olan Dan Baker PS4 hakkında övgü dolu sözler sarf etti. An itibariyle Stardock'un yeni nesil oyunlarında kullandığı, muhtemelen Firaxis'in de elinden geçecek Nitrous motorunu yapan Oxide Games sayesinde PS4 ile bir hayli haşır neşir olan Baker, ekip olarak PS4 mimarisini çok sevdiklerini dile getirdi. Hatta öyle ki, PC'lerde de DDR5 RAM'i daha sık görmek istiyormuş. Baker bu denli övgüyle söz ettiğine göre, Nitrous'un PS4'te daha sağlam bir performans göstereceğini varsaymak pek uçuk olmaz diye düşünüyoruz. Bakalım durum böyle mi olacak?

PS4'ü övenler kervanına deneyimli yapımcı da katıldı
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 10:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×