PS4'ün kolu, FPS oyuncularını tatmin edecek

PS4'ün kolu, FPS oyuncularını tatmin edecek

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 16.07.2013 - 15:48
DualShock 4'te ne var?
PS4'ün mimarı Mark Cerny, Sony'nin konsolu tasarlarken DualShock 4'e biyometrik sensörler eklemeyi planladığını ve son tasarımın FPS hayranları göze alınarak yapıldığını belirtti.

Cerny, DualShock 4'ün yaratım işleminin uzun bir zaman aldığını ve bu sırada oyuncuların duygularını ve tepkilerini ölçmek için biyometrik sensörlerin kullanıldığını söyledi.

PS4'ün kolu, FPS oyuncularını tatmin edecek
Sensörlerin derinin oyuna tepkisi gibi birçok şeyi ölçmek için kullanıldığını da sözlerine ekleyen Cerny, önceki kontrol cihazlarının FPS'ler için ideal olmadığını duyduklarını ve bu seferki DualShock'ı bu tarz oyunlara daha uygun tasarladıklarını da belirtti.

Konsolu test edenlerden DualShock 4'le ilgili kötü bir yorum almadıklarını da belirten Cerny'ye, Warframe'i geliştiren Digital Extremes'in "DualShock 4, kullandığımız en iyi kontrol cihazı" yorumuyla da destekler gelmeye devam ediyor.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 16:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×