PS4'ünüz yoksa bile PS Plus'tan PS4 oyunu indirin!

PS4'ünüz yoksa bile PS Plus'tan PS4 oyunu indirin!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 11.08.2013 - 20:10
Shuhei Yoshida taktikleri veriyor
Sony'nin artık iyi haberler vermekten sorumlu müdürü olduğunu düşündüğümüz CEO'su Shuhei Yoshida PS Plus sistemi ve PS4 konusunda -yine- iyi haberler paylaştı. Yoshida Plus'a gelen PS4 oyunlarını koleksiyonunuza katmak için PS4 sahibi olmanız gerekmediğini; böylece eğer PS4'ü çıkışından bir süre sonra alacaksanız bile hazır bir koleksiyon elde edebileceğinizi söyledi. Bizce de eğer PS3 veya Vita sahibiyseniz ve Plus üyesiyseniz PS4 oyunları indirilebilir olduğu anda koleksiyonunuza katmaya başlayın. İndirmeseniz de olur, sadece indirme işlemini başlatmayı bile biliyorsunuz Sony koleksiyona katmak olarak algılıyor (örneğin yeriniz yoksa o oyun döngüden çıktıktan sonra bile indirebiliyorsunuz). Böylece PS4 çıktığında ne zaman alırsanız alın, hazır bir oyun koleksiyonu sizleri bekliyor olacak. İyi haberler timsalisim Yoshida-san, seviyoruz seni!

PS4'ünüz yoksa bile PS Plus'tan PS4 oyunu indirin!
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 05:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×