PS5 oyunu Godfall Co-op oynanışa odaklanacak

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 16.12.2019 - 10:41
Godfall'dan yeni bilgiler

The Game Awards 2019 ödül töreninin en büyük sürprizlerinden biri de ilk Playstation 5 oyunu olan Godfall'ın duyurulmasıydı. Gearbox'ın geliştirdiği Godfall daha çok çevrim içi mekanikleri ile öne çıkan bir yapım olacak. Oyunun hikaye modu tek başına da oynanabilecek ancak. Geliştirici ekip 2 ya da 3 kişiyle birlikte oynamanın oyunu daha keyifli bir hale getireceğini belirtiyor. Duyurulan ilk Playstation 5 oyunu olma özelliği taşıyan Godfall'ın the Game Awards 2019'da yayınlanan duyuru videosuna aşağıdaki oynatıcı üzerinde göz atabilirsiniz.

PS5 oyunu Godfall Co-op oynanışa odaklanacak

Daha çok loot yapma mekanikleri ile ön plana çıkacak olan Godfall Destiny tarzında olacak. Yani daha üst seviye ekipman için çeşitli yağma görevleri ve boss savaşları yapacağız. Godfall üç kişilik ekipler halinde oynanabilecek.  Gearbox ve Counterplay Games'in geliştirdiği oyun tamemn ortaklaşa oynanış için tasarlanmış. Counterplay Games CEO'su ve oyunun yaratıcı direktörü Keith Lee “Godfall’ın baştan sona işbirliği ile tasarlandı” dedi. “Tüm oyunu solo, ikili veya üçlü olarak oynayabilirsin. Düşmanlarınız dinamik olarak cevap verecek, davranışlarını değiştirecek, grup büyüklüğünüze göre saldırı düzenleri oluşturacaktır." diyerek oyunun yapay zekasına vurgu yaptı. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2022 17:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS5 oyunu Godfall co-op oynanışa odaklanacak

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×