PS5 özel oyunu Returnal'ın oynanış görüntüleri yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 21.12.2020 - 21:33
Housemarque tarafından geliştirilen ve PlayStation Studios tarafından yayınlanacak korku oyunu Returnal'ın oynanış görüntüleri yayınlandı.

Sony'nin PlayStation 5 konsolunu tanıttığı "Oyunların Geleceği" etkinliğinde duyurulan Returnal, üçüncü şahıs bakış açısına sahip roguelike shooter oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda, yabancı bir gezegende mahsur kalan ve sonsuz bir zaman döngüsüne yakalanan bir kadın karakteri yöneteceğiz. 19 Mart 2021 tarihinde PS5 için özel olarak piyasaya çıkacak oyunun Standart sürümünü 619,00 TL, Digital Deluxe sürümü ise 699,00 TL fiyat etiketleriyle PlayStation Store üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

Geliştirici ekip, bugün Returnal için 12 dakika uzunluğunda bir video yayınladı. Yayınlanan videoda oyunun yönetmeni Harry Krueger, daha önce Dark Planet olarak adlandırılan oyunun nasıl bir araya geldiğini ve oyuncuların neler beklemesi gerektiğini açıklıyor. Oynanış görüntülerini de içeren videoda, bilim kurgu türündeki psikolojik korku oyununun yapımındaki ilham kaynaklarından da bahsediliyor.

PS5 özel oyunu Returnal'ın oynanış görüntüleri yayınlandı

Housemarque'nun yeni oyunu Returnal, 19 Mart'ta piyasaya çıkacak

Bu şekil değiştiren dünyaya zorunlu iniş yapan Selene, kaçışı için antik bir medeniyetin kıraç topraklarını aramak zorundadır. Bir başına yalnızdır, kendisini canını dişine takarak hayatta kalmak için mücadele ederken bulur. Tekrar tekrar yenilir, öldüğü her sefer yolculuğuna yeniden başlamak zorunda kalır. Acımasız roguelike oynanışıyla her döngüde gezegen değişirken, kullandığınız eşyaların da değiştiğini göreceksiniz. Her döngü, sizi sınırlarınızı zorlamaya ve dövüşe her seferinde farklı bir stratejiyle yaklaşmaya iten yeni kombinasyonlar sunar.

Returnal, PlayStation 5'in ultra yüksek hızlı SSD'si ve DualSense kablosuz kontrolcüsü ile sürekli değişen bir uzaylı gezegeninde kaos döngüsünü kıracağımız bir shooter oyunu olarak karşımıza çıkıyor. PS5’in ultra yüksek hızlı SSD'si sayesinde oyuncular, portallarla dünyalar arasında sorunsuz bir şekilde seyahat edebilecek. Buna ek olarak DualSense, dokunsal geri bildirimi ve uyarlanabilir tetikleyicileri ile Selene’in anı parçalarını keşfederken ya da ilkel uzaylı silahlarını ateşlerken, oyun içindeki küçük ve büyük eylemleri hissedeceksiniz.

Son olarak oyunun yayınlanan oynanış görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz? Bu arada kimler Returnal'ı merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 12:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2020 13:15
Bu oyun walla değmez .almayi boşwer ps5 e plus bedava verseler gene almam.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.12.2020 22:05
" Standart sürümünü 619,00 TL, Digital Deluxe sürümü ise 699,00 TL "


Bölgesel fiyatlandırma yapmayan, oyuncu düşmanı SONY !


Abi gözünüzü seveyim TR yi düşünen Microsoft varken XBOX varken, şu kan emicilere para kazandırmayın !!!!
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2020 11:43
Sayın xbox fanboyu, altına yorum yapıp methiyeler düzdüğün xbox da bu oyun yok, zaten xbox'ın kendine özgü bir tane bile oyunu yok. Bir de sanki yeni çıkan oyunlar gamepassa anında düşüyormuş gibi saçma sapan yazmıyorlar mı insan hayret ediyor.
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2020 09:17
x box fanboyu gelmiş yine,sony kadar başına taş düşsün
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2020 00:49
" Ülkenin ekonomisinin sorumlusu SONY mi ? " diye soracak arkadaşlar, lütfen aga bizde bliyoruz kimin sorumlu olduğunu. Baydı bu muhabbet, girmeyelim hiç.
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2020 00:14
xbox game pass harici nasıl TR yi düşünüyormuş söylesene bir ( steam desen neyse) Yeni çıkan bir oyun iki platforma da 70 dolar üzerinden çıkıyor ve iki platformda da türkiye bazında aynı fiyat var. Firma eleştireceğine git hükümeti eleştir belki işe yarar....
MK Okuru
MK Okuru 21.12.2020 23:38
Türkiyede bu parayı verecek enayi çok maalesef. Sonra yok ekonomi kötü bilmem ne. Ekonomi bu kadar kötü ise bir oyuna nasıl 600tl bayılıyorsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2020 01:14
Tm kazandirmam da kardeş , bu oyun beleşde oynanmaz şu konseptlere bak şu oyun bir kasabada normal uzay zombi istilasi şekli olsa daha iyi olurdu . Bu oyun ön sipariş almak malliktir
Kalan Karakter : 300 Gönder
PS5 özel oyunu Returnal'ın oynanış görüntüleri yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×