Psikolojik korku oyunu Those Who Remain çıkış tarihi açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.02.2020 - 10:15
Gamescom 2019 fuarı öncesinde duyurulan ve atmosferiyle dikkatleri üzerine toplayan Those Who Remain'in çıkış tarihi açıklandı

Wired productions yaptığı duyuru ile Those Who Remain'in çıkış tarihini açıklandı. Gamescom 2019 fuarı öncesinde duyurulan ve yayınlanan ilk videosu ile dikkatleri üzerine toplayan oyunun 15 Mayıs 2020'de çıkacağı duyuruldu. Oyunun çıkış tarihi duyurusu ile birlikte yeni bir videosu daha yayınlandı.

Psikolojik korku oyunu Those Who Remain çıkış tarihi açıklandı

Camel 101 ekibi tarafından geliştirilen oyunun aslında ilk videoları ile 2018 yılında karşılaşmıştık. Fakat bu videoların ardından uzun bir süre sessizliğe gömülen Those Who Remain, yapılan köklü değişiklikler ile yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkmıştı. Çıkış tarihi duyurusu ile birlikte oyunun PC, PS4 ve Xbox One ile birlikte Nintendo Switch platformuna geleceği de açıklandı. Oyunun yayınlanan videosuna baktığımızda ise özellikle atmosfer ve mekan anlamında oldukça farklı durduğunu söyleyebiliriz. Oyunun konusu ve yayınlanan videosu şu şekilde;

Dormont isimli kasabada geçecek oyunda Edward isimli bir karakteri yöneteceğiz. Edward kasabada enteresan bir şekilde kaybolan insanların izini sürerken kendisini karanlık ile olan büyük bir macera içerisinde bulacak. Oyunun yönetmeni yapmış olduğu açıklamada biraz iddialı konuşmuş ve Those Who Remain'in bizi koltuğumuza yapıştıracağını belirtmişti.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2021 01:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.02.2020 22:33
Alan Wake kokusu aldım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Psikolojik korku oyunu Those Who Remain çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×