PSN+ üyelerine Brotherhood, Lara ve diğerleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.09.2010 - 11:39
Demo, beta, indirim
Sony'nin bir süredir yürürlüğe koyduğu yeni PSN hesap türü PSN+, üyelerine güzel içerikler sunmaya devam ediyor. Eğer PSN+ üyesiyseniz, Lara Croft and the Guardian of Light'ın demosunu indirebileceksiniz. Ayrıca PSOne için çıkan ilk Tomb Raider oyununa da % 50 indirimli olarak sahip olabileceksiniz. Bitmedi, Assassin's Creed cephesinden de haberler var.

PSN+ üyelerine Brotherhood, Lara ve diğerleri
Bilindiği gibi Brotherhood'un multiplayer betası, sadece PS3 platformuna özel olacaktı. Aslında, şimdi biraz daha özel. Zira betaya katılma hakkı, sadece PSN+ üyelerine veriliyor. Ekim ayındaki suikast şenliğine katılmak istiyorsanız, bir yıllığı 49.99 dolar PSN+ üyeliğine geçiş yapabilirsiniz.

Bitmedi, Alien Breed: Impact'in demosu da var. Üstelik oyunun tam sürümünü almak isterseniz de % 25 indirim kazanacaksınız.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
PSN+ üyelerine Brotherhood, Lara ve diğerleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×