PSN+ üyelerine Brotherhood, Lara ve diğerleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.09.2010 - 11:39
Demo, beta, indirim
Sony'nin bir süredir yürürlüğe koyduğu yeni PSN hesap türü PSN+, üyelerine güzel içerikler sunmaya devam ediyor. Eğer PSN+ üyesiyseniz, Lara Croft and the Guardian of Light'ın demosunu indirebileceksiniz. Ayrıca PSOne için çıkan ilk Tomb Raider oyununa da % 50 indirimli olarak sahip olabileceksiniz. Bitmedi, Assassin's Creed cephesinden de haberler var.

PSN+ üyelerine Brotherhood, Lara ve diğerleri
Bilindiği gibi Brotherhood'un multiplayer betası, sadece PS3 platformuna özel olacaktı. Aslında, şimdi biraz daha özel. Zira betaya katılma hakkı, sadece PSN+ üyelerine veriliyor. Ekim ayındaki suikast şenliğine katılmak istiyorsanız, bir yıllığı 49.99 dolar PSN+ üyeliğine geçiş yapabilirsiniz.

Bitmedi, Alien Breed: Impact'in demosu da var. Üstelik oyunun tam sürümünü almak isterseniz de % 25 indirim kazanacaksınız.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2022 17:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
PSN+ üyelerine Brotherhood, Lara ve diğerleri

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×