PSP 2 için Uncharted dedikoduları

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 20.12.2010 - 09:26
Sadece söylenti mi?

PlayStation sahipleri için bu aralar gündem Uncharted 3'den oluşuyor. Sürekli yeni haberler, görseller ve videolar yayınlanıyor. Yeni bir haber de GameInformer dergisinden geldi fakat bu sefer PS3 için değil, PSP 2 için!

GameInformer dergisine göre PSP 2, 2011'in tatil aylarında çıkacak ve Uncharted oyunu da yer alacak. Ayrıca yine dedikodulara göre PSP 2 el konsolu, PS3'ün yarısı gücünde bir cihaz. Bu nedenle de olası bir Uncharted oyunu oldukça başarılı görsellere sahip olacaktır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
PSP 2 için Uncharted dedikoduları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×