1/2

PSP 2'nin detayları da sızdı

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 8.12.2010 - 14:20
Uzun süredir hakkında dedikodular yapılan PSP 2 için daha detaylı bilgiler geldi.
Bugün PSP 2 günü olacakmış gibi. Daha 1-2 saat öncesine kadar yeni cihazın grafiklerinin Play Station 3'e kafa tutacağı haberini vermiştik. Şimdi ise IGN.Com’un konsol haberlerinde aktarılan bilgiler oldukça ilgi çekici. Haberin iddiasına göre PSP 2’yi kendi elleriyle tecrübe etmiş bir kişi, cihazın nitelikleri ve genel kapasitesi hakkında bilgiler verdi.

Cihazın Fiziksel Yapısı

Haber kaynağına göre, PSP 2, PSPgo gibi kaydırmalı bir biçime sahip fakat ekranı dokunmatik özellik taşıyor ve PSPgo ekranından daha geniş. Ayrıca üzerinde klasik PSP’nin tümsek şeklindeki tek analog kontrolöründen  farklı olarak çukursu yapıya sahip iki analog kontrolör var.

PSP 2'nin detayları da sızdı
PSP 2’de PSPgo’da olduğu gibi UMD okuyucu yok. PSPgo ile benzer olarak genişletilebilir hafızası üzerinden oyunlarını çalıştıracak. Cihazda fotoğraf, video ve ses kaydı yapmanın yanı sıra, iletişim ve gerçeklik bazlı oyunları desteklemek amacıyla ön ve arka kamera ile bir adet mikrofon mevcut.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×