PSP 2'nin kontrolleri arkasında mı olacak?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.08.2010 - 15:06
Düşünce güzel, ama resmi açıklama yok
PSP 2'ye dair söylentiler sürüyor. Henüz Sony'den resmi bir açıklama gelmiş değil, ama ortaya atılan bilgiler de gayet mantıklı. Bilgiye göre Sony PSP 2'nin kontrolleri, dokunmatik olacak ve cihazın arka kısmında yer alacak. Böylelikle ön taraftaki alanın büyük kısmından görüntü anlamında yararlanılabilirken, kontroller de cihazı kavradığımızda parmaklarımıza bire bir oturabilecek.

Gerçekten hoş bir düşünce. Umarız Sony'den kısa sürede açıklama gelir.

PSP 2'nin kontrolleri arkasında mı olacak?
Resim temsilidir

Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 23:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
PSP 2'nin kontrolleri arkasında mı olacak?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×