PSP, Japonya'da 15 milyonu geçti

Mahmut Saral
Mahmut Saral 16.09.2010 - 10:03
Elde oyun keyfi var, huzur var
İlk kez 12 Aralık 2004 tarihinde Japonya'da piyasaya sunulan Sony'nin taşınabilir oyun platformu PSP, Famitsu'nun bildirdiğine göre Japonya'da 15 milyondan fazla satmış.

PSP'nin dünya çapındaki satış rakamı 50 milyon civarında. PSP için satılan toplam oyun sayısı ise, 214.1 milyon adet olarak belirlendi.

Son dönemde çoğu oyuncu artık PSP 2'yi görmek istiyor, ancak Sony de inatla PSP 2 ile ilgili bir planlarının olmadığını dile getiriyor. Nintendo 3DS'in piyasaya çıkmasının ardından sektörün kızışacağı kesin. Bizce Sony elini çabuk tutmalı.

PSP, Japonya'da 15 milyonu geçti
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
PSP, Japonya'da 15 milyonu geçti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×