PSP2 gerçeğe dönüşüyor mu?

Emre Günen
Emre Günen 28.09.2010 - 10:08
PSP2 gerçeğe dönüşüyor mu?
Sony'nin portatif oyun konsolu PSP'nin ikinci versiyonunun çıkarılacağına dair sürekli söylentiler ortalıkta dolaşıp duruyordu. Spekülasyonlarla dolu açıklamaların, çeşitli konsept çizimlerinin de baş malzemesi olan PSP2 için, gerçeğe yakın bilgiler gelmeye başladı.

PSP2 gerçeğe dönüşüyor mu?

Hala resmi bir açıklama yapılmamış olsa da hepimiz Sony'nin yeni portatif konsolu üzerinde çalıştığını gayet iyi biliyoruz. Şu an için kesin olmayan tek konu ise PSP2'nin mobil telefon desteği verip vermeyeceği. Bu konuda geliştiriciler ikiye ayrılıyor. PSP2'nin mobil telefon desteği vermesi halinde hedef kitlesinin genişleyeceği düşünülse de, salt oyun konsolu olmaktan çıkmasının kimi kullanıcıları üzebileceği düşünülüyor.

Öte yandan Sony tarafından bir resmi açıklama bulunmamasına rağmen AtomFire Productions isimli oyun geliştirici firma, projelerini hazırladıkları oyun platformlarından bahsederken, PSP2 ismini de geçiriyor oluşu konsolun hayata geçeceğinin bir kanıtı olarak görülebilir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2022 02:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
PSP2 gerçeğe dönüşüyor mu?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×