PSP2 gerçeğe dönüşüyor mu?

Emre Günen
Emre Günen 28.09.2010 - 10:08
PSP2 gerçeğe dönüşüyor mu?
Sony'nin portatif oyun konsolu PSP'nin ikinci versiyonunun çıkarılacağına dair sürekli söylentiler ortalıkta dolaşıp duruyordu. Spekülasyonlarla dolu açıklamaların, çeşitli konsept çizimlerinin de baş malzemesi olan PSP2 için, gerçeğe yakın bilgiler gelmeye başladı.

PSP2 gerçeğe dönüşüyor mu?

Hala resmi bir açıklama yapılmamış olsa da hepimiz Sony'nin yeni portatif konsolu üzerinde çalıştığını gayet iyi biliyoruz. Şu an için kesin olmayan tek konu ise PSP2'nin mobil telefon desteği verip vermeyeceği. Bu konuda geliştiriciler ikiye ayrılıyor. PSP2'nin mobil telefon desteği vermesi halinde hedef kitlesinin genişleyeceği düşünülse de, salt oyun konsolu olmaktan çıkmasının kimi kullanıcıları üzebileceği düşünülüyor.

Öte yandan Sony tarafından bir resmi açıklama bulunmamasına rağmen AtomFire Productions isimli oyun geliştirici firma, projelerini hazırladıkları oyun platformlarından bahsederken, PSP2 ismini de geçiriyor oluşu konsolun hayata geçeceğinin bir kanıtı olarak görülebilir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
PSP2 gerçeğe dönüşüyor mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×