PSP2 için yeni detaylar geldi

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 24.12.2010 - 10:17
Dokunmatik ekran paneli PSP2’de
Sony Computer Entertainment patronu Kaz Hirai, dün New York Times ile yaptığı röportajda PSP2 ile ilgili bilgiler verdi. Hirai, cihaz hakkında ayrıntılar sorulduğunda “Cihazda oyunun yapısına göre mükemmel biçimde kullanılabilecek bir dokunmatik panel olacak. Fakat klasik oyunlar her zamanki gibi fiziksel tuşlar ve pedlerle oynanacak. Benim düşüncem hem dokunmatik paneli hem de tuşları kullanan oyunların piyasaya çıkacağı yönünde.” şeklinde cevap verdi.

PSP2 için yeni detaylar geldi
Play Station Phone için ise Hirai “Oyuncuların Play Station Phone ve PSP arasında ne fark olacak diye sormasını istemiyoruz açıkçası. Play Station Phone hiç şüphe olmasın ki Sony’nin gücünü yansıtacak” şeklinde konuştu.
Konu hakkında fazla ayrıntı vermek istemeyen Kaz Hirai’nin açıklamasından da anlaşılıyor ki PSP 2, Nintendo DS’teki dokunmatik ekran avantajını kullanacak gibi gözüküyor. Ayrıntılar için ise bir süre beklememiz gerekecek.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2022 16:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
PSP2 için yeni detaylar geldi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×