Psychonauts 2 için ilk adımlar

Burçin Aygün
Burçin Aygün 29.11.2010 - 11:20
Tim Schafer halinden memnun değil

Yaratıcı ve çılgın fikirleri ile tanınan oyun yaratıcısı Tim Schafer hem Psychonauts 2'yi dile getirdi hem de korsandan dert yandı. Son dönemdeki en yaratıcı oyunların XBL ve PSN'e geldiğini düşünen Schafer, bunun sebebinin daha az bütçe ile daha yaratıcı şeyler çıkarılabilindiği ve yapımcı firmaların buna sıcak baktığını söyledi. Yine de küçük bütçelere rağmen yapımcı firmaların riski göze aldığını da eklemeden edemiyor Tim Schafer.

Macera oyunlarının dehası, Psychonauts 2 içinse durumun risk alacak bir yapımcı bulmakta bittiğini, ilk oyunun hem korsan hem de Steam'deki indirimli satış ile çok kişinin eline geçtiğini, bu oyuncuların ikinci oyunu da alması gerektiğini ve oyunu yapmaya çok istekli olduğunu söylüyor. Bize de yine beklemek düşüyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2021 01:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Psychonauts 2 için ilk adımlar

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×