Psychonauts 2 için ilk adımlar

Burçin Aygün
Burçin Aygün 29.11.2010 - 11:20
Tim Schafer halinden memnun değil

Yaratıcı ve çılgın fikirleri ile tanınan oyun yaratıcısı Tim Schafer hem Psychonauts 2'yi dile getirdi hem de korsandan dert yandı. Son dönemdeki en yaratıcı oyunların XBL ve PSN'e geldiğini düşünen Schafer, bunun sebebinin daha az bütçe ile daha yaratıcı şeyler çıkarılabilindiği ve yapımcı firmaların buna sıcak baktığını söyledi. Yine de küçük bütçelere rağmen yapımcı firmaların riski göze aldığını da eklemeden edemiyor Tim Schafer.

Macera oyunlarının dehası, Psychonauts 2 içinse durumun risk alacak bir yapımcı bulmakta bittiğini, ilk oyunun hem korsan hem de Steam'deki indirimli satış ile çok kişinin eline geçtiğini, bu oyuncuların ikinci oyunu da alması gerektiğini ve oyunu yapmaya çok istekli olduğunu söylüyor. Bize de yine beklemek düşüyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Psychonauts 2 için ilk adımlar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×