Psychonauts alma zamanı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Psychonauts alma zamanı
Psychonauts alma zamanı


Double Fine tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Psychonauts, 2005 yılında piyasaya sürülmüştü. Metacritic ortalaması olarak 87 puanı tutturan yapım, oyuncular tarafından da ilgiyle karşılaşmıştı. Eğer hâlâ Psychonauts'ı oynamadıysanız, işte size güzel bir fırsat. Yapım, Valve'ın online satış ağı Steam'de 2 dolar etiketiyle satılıyor. Almayı düşünüyorsanız BURAYA tıklayarak sayfaya gidebilirsiniz.

Not: Kaynağa göre düzeltme yapılmıştır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Psychonauts alma zamanı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×