PUBG 10 yıl boyunca desteklenecek

PUBG 10 yıl boyunca desteklenecek

Furkan Güler
Furkan Güler 2.08.2017 - 09:55
Playerunknown's Battlegrounds'ı daha çok uzun süre oynayabileceğiz.
Kısa sürede yüksek satış başarılarına ulaşan Player Unknown's Battlegrounds'ı uzun yıllar boyunca oynamaya devam edebiliriz. Oyuncuların ilgisine karşı cevapsız kalmayan BlueHole, Player Unknown's Battlegrounds'ı önümüzdeki 10 yıl boyunca destekleyeceklerini açıkladı. Hali hazırda erken erişimde olan oyun, sadece Steam üzerinde 6 milyon kopya satmayı başarmıştı.

Her hafta yeni bir güncelleme ile beslenen oyunun bu durumundan oyuncular oldukça memnun. Diğer erken erişim oyunlara göre oyunlarının ve oyuncuların yanında durmaya devam eden geliştirici ekibi tebrik etmek gerekiyor. Geliştiricilere göre kendileri, Player Unknown's Battlegrounds'ı bir oyun değil tam aksine bir servis olarak görüyorlar.

PUBG 10 yıl boyunca desteklenecek
Diğer bir yandan Player Unknown's Battlegrounds'ı AAA oyun kalitesine ulaştırmak isteyen yapımcı ekip, oyunun Xbox One platformlarına çıkışı yüzünden oldukça heyecanlı durumdalar. Oluşturdukları oyuncu topluluğunu bozmak istemediklerini açıklayan BlueHole, her gün oyun için saatlerce çalıştıklarını belirtiyorlar. Son olarak oyuna bir sonraki güncelleme ile yeni animasyonlar ekleneceğini ve bu animasyonlar sayesinde oynanış mekaniklerin değişebileceği haberini verelim. Özellikle çatışma anlarında işe yarayacak olan bu animasyonlara alışmak biraz zamanınızı alabilir.
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 02:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2017 17:56
Oyunu bir kere oynayayım dedim textureler yüklenmiyor binalar yok oyunda.Bıraktım öyle güncelleme geliyor yapmıyorum.Erken erişimden çıkana kadar öyle duracak kütüphanemde.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cemlat
Cemlat 2.08.2017 23:36
Adamlar world of warcraft yarattık filen sanıyor herhalde. 2 Seneye yapımcılar gözü başka birşeye diker en fazla 4 - 5 seneye de oyuncular diker gözleri
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2017 23:27
diablo 3 de 10 yıldır yapılıyor du bunu çağrıştırdı bende.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2017 22:18
Ani çıkışla gelen gazın söylettiği sözler bunlar. Çok gördük bunun örneğini. Bir iki seneye bu zamanlar kimse bakmayacak oyunun yüzüne.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2017 20:09
seneye bu zamanlar bu oyunu oynayan kimse kalmayacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×