PUBG 14.2 güncellemesi ile haritayı tavuklar basıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.10.2021 - 13:00
PUBG 14.2 güncellemesi ile oyuna eklenecek tavuklar tehlike sezerlerse düşmanlara bir oyuncunun konumunu belli edebilecek.

PUBG 14.2 güncellemesi için ilk detaylar açıklandı. Havan topu, sis bombası atıcı, yeni animasyonlar gibi yeniliklere sahip olan bu güncellemenin en dikkat çeken yönlerinden birisi de oyun alanına eklenen ve yerinizi belli etme riski taşıyan tavuklar oldu. Firmanın bu yeni güncellemeye dair yaptığı açıklama ve detaylar şu şekilde;

PUBG 14.2 güncellemesi ile haritayı tavuklar basıyor

PUBG 14.2 güncellemesi PC’de 3 Kasım tarihinde ve konsollarda 11 Kasım tarihinde yayınlandığında oyuncular, menzildeki düşmanlarla etkileşim için kullanılan Taego'ya özel Havan Topu ve düşmanları "körleştirmek" için kullanılabilecek sis bombaları fırlatan M79 dahil olmak üzere birkaç yeni silahı test edebilecekler.

 

Yama, Taego haritasında yeni ve etkileşimli tüylü yaratıkları tanıtacak: Tavuklar! Tavuklar, oyuncuları en yoğun savaşlar boyunca bile eğlendirmek için tasarlanmış olsalar da,oyuncuların konumlarını yakındaki düşmanlara belli edeceklerinden, onlarla karşılaştıklarında dikkatli olmaları gerekir.

Bu kadarla da sınırlı değil - Güncelleme 14.2’nin geniş özetini aşağıda inceleyebilirsiniz:

  • Yeni Silah: Havan Topu: Yeni Taego silahı olan Havan Topu, çatışma durumlarında kolaylıkla kullanılır fakat yeterli isabetliliğe ulaşmak için çok pratik yapmak gerekebilir. Öncelikle, oyuncuların hedef uzaklığını ve tahmini hareket rotasını hesaplayabilmesi gerekir. Yetenekli oyuncular, el bombalarının ulaşamadığı yükseltilerin arkasına veya belirli alanları savunurken bununla saldırabilecekler.
  • Yeni Silah: M79 Sis Bombası Atıcısı: Yeni M79, uzun menzillerde hızlıca sis perdesi çekebilmek için yaratılmış bir sis bombası atıcısıdır. Oyuncular düşmanları kör edebilirler, yere düşmüş takım arkadaşlarını koruyabilirler veya kaybetmekte oldukları bir çatışmadan kahramanca geri çekilebilirler!
  • Yeni Özellik - Yere Yıkılmış Durumda Yüzme: Oyuncuların suyun içindeyken hayatta kalma şanslarını arttırmak için, oyun Yere Yıkılmış Durumda Yüzme özelliğini destekliyor. Daha önceden, suyun içindeyken yere yıkılan bir oyuncu, yere yıkılma aşamasını atlayarak hemen ölüyordu. Bu sebeple derin sular geçilmesi tehlikeli bir bölgeydi. Artık oyuncular, kıyıya yüzüp takım arkadaşları tarafından canlandırılma imkânı sunan yavaş yüzme durumu “Yere Yıkılmış Durumda Yüzme” aşamasına girecekler.

PUBG 14.2 güncellemesi ile haritayı tavuklar basıyor

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2021 08:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG 14.2 güncellemesi ile haritayı tavuklar basıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×