PUBG 8.1 güncellemesi yayınlandı

PUBG 8.1 güncellemesi yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.07.2020 - 10:48
Değiştirilen Sanhok haritası ile birlikte ilk detayları da açıklanan PUBG 8.1 güncellemesi yayınlandı. Bu yama ile birlikte oyunda neler değişiyor?

Değiştirilen Sanhok haritası ve farklı yenilikleri oyuna ekleyecek olan PUBG 8.1 yaması yayınlandı. Firma yaptığı açıklama ile 7.3 yamasının ana sunucu için çıktığını duyurduğu gibi konuyla ilgili yeni bilgiler de yayınladı.  Yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

PUBG 8.1 güncellemesi yayınlandı

PUBG Corporation Sezon 8’in PC sunucularında aktif olmasıyla birlikte savaşçıları ormanlarla kaplı, yemyeşil Sanhok’a davet ediyor. Yenilenmiş Sanhok haritası birçok yeni konumu, tehlikeyi ve biraz da gizemi içinde barındırıyor

Oyuncular Sanhok’ta çok şeyin değiştiğini fark edecekler; özellikle de haritadaki otomatik kamyonların varlığı dikkat çekiyor. Bu kamyonlar ele geçirildiğinde, şeker dolu pinyatalar gibi fazla sayıda ganimeti etrafa saçıyorlar. Eğer oyuncular bu ganimet kamyonlarını yok ederlerse, PUBG’de bir ilk olan kişiselleştirilmiş silahlara sahip olacaklar. Bu el konulan silahlar hayali ve bir önceki sahipleri tarafından tasarlandılar.

Söylentilere bakılırsa Sanhok’ta eşi görülmemiş bir olay gerçekleşti. Tam olarak ne olduğu bilinmemekle beraber yeni Sanhok bazı ipuçlarını ortaya çıkarabilir. Oyuncular ayrıca ne olduğunu ve KİMİN bu olayın içinde bulunduğunu aydınlatan daha fazla eşyaya sahip olmalarını sağlayacak Sezon 8: Payback Pass’i de satın alabilirler. 

Dereceli Mod’da oynamayı sevenleri yeni bir dereceli sezon bekliyor. Dikkat çeken yeniliklerden birisi ise derece puanlarının artık bireysel yerleşimi değil takım yerleşimini dikkate alıyor olması. Sezon 8, 8.1 güncellemesi ile bugün PC’lerde, 30 Temmuz’da ise konsollarda başlıyor. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 10:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×