PUBG CEO'su oyunu her platformda istiyor

PUBG CEO'su oyunu her platformda istiyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 3.01.2018 - 11:35
"Sony bu konuda çok sıkı"

PlayerUnknown's Battlegrounds'un geliştiricisi PUBG Corp, PC'ye nazaran diğer portlarında işleri biraz yavaş yürütüyor. Diğer platformlar dememizin sebebi ise PUBG'nin oyunu çıkarabildiği tüm platformlara çıkarmak istemesi. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Xbox One sürümü ile konsollara geçiş yapan PUBG'nin CEO'su Chang Han Kim, oyunun konsolda tam sürüme geçmesinin biraz zaman alacağını belirtti. Bildiğiniz üzere oyunun Xbox One üzerinde yaşadığı performans sorunları oyuncuları çileden çıkarmıştı. Eleştirilere maruz kalan oyun için ise tabi ki yeni güncellemeler yolda.

PUBG CEO'su oyunu her platformda istiyor

PUBG'nin şimdilik Xbox One'a özel olacağını belirten Chang Han Kim, bunun sebebi ise Sony'ye nazaran Microsoft'un geliştirilmekte olan bir oyunu mağazasına eklemeyi kabul etmesi. Kalite konusunda ödün vermeyen Sony'nin PUBG için cevabı "Bitirin öyle gelin" olmuş. "Şimdilik Xbox One üzerinde çalışıyoruz, ancak her platforma geçiş yapmak istiyoruz." açıklamasını yapan Chang Han Kim, " Steam ve Game Preview'deki PUBG sürümü erken erişim ve daha tam sürüme geçmeyen yapımlar. (PC artık geçti) Bu yüzden de kalite konusunda sınırlamalar bulunmuyor. Ancak, Sony bu konuda oldukça sıkı ve kaliteden ödün vermiyor." dedi.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 18:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 08:56
Xbox in pupg ile 1 yıllık sözleşmesi mevcut. Sony dunya tatlısı değil yani..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 03:52
Bir nevi sony yi övmüş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×