PUBG ekibinden yeni bir oyun daha geliyor

PUBG ekibinden yeni bir oyun daha geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 16.11.2017 - 11:32
Yeni oyunun açıklanan ilk bilgileri nasıl?

2017 yılının en hızlı yükselen oyunu olan Playerunkown's Battlegrounds, şu anda Steam platformunun en çok oynanan oyunu haline gelmiş durumda. Geliştirici firma olan BlueHole'ün ise PUBG ve geride bıraktığımız günlerde duyurduğu MMORPG oyunu olan Ascent: Infinite Realm'in yanında yeni bir oyun üzerinde daha çalıştığı ortaya çıktı. Yabancı basın olan Gematsu'nun haberine göre, asya pazarını hedefleyen bu gizemli yapım sadece PlayStation 4 ve Nintendo Switch için çıkacak. Şahsen konsollara özel olacak bu oyunun nasıl bir yapıda olduğunu daha şimdiden merak etmeye başladım. Daha çok çevrimiçi oyunlara yönelen BlueHole firması, muhtemelen konsollarda da rekabetçi yapıya sahip bir oyun ile karşımıza çıkacaktır.

BlueHole stüdyosu konsollara özel yeni bir oyun geliştiriyor

Hali hazırda Playerunkown's Battlegrounds ile Xbox One tarafına da giriş yapan BlueHole, PUBG'den elde ettiği geliri katlamak için elinden geleni yapıyor. Bakalım geliştiriciler bir taraftan PUBG, diğer taraftan Ascent: Infinite Realm ve öteki taraftan konsollara özel geliştirdiği oyun ile video oyun dünyasında nasıl bir etki oluşturacak? Hep beraber göreceğiz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 08:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2017 17:19
bluehole'un elinden çıkan oyunlar ortada :D pek fazla bir şey beklenmek aptallık pubg streamerlar,espor ve item satma olayı olmasa iyi bir oyun değil zaten buglar optimizasyon sorunları ile bu adamlardan gelecek oyuna neden heycanlanalım :D herifler hala ue4 ün marketinden modeller kullanıyor
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2017 19:55
Bu yoruma katılmamak elde değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2017 13:30
Sadece pubg gelse yeter ps4 e
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×