PUBG film olsaydı nasıl olurdu?

PUBG film olsaydı nasıl olurdu?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 22.09.2017 - 14:02
Corridor'dan başarılı bir video daha geldi.

PlayerUnknown's Battleground, son zamanların en hızlı büyüyen oyunları arasına girmeyi başardı. Mart ayında erken erişime açılan oyun, kısa bir sürede 1.4 milyon aktif oyuncuya ulaşarak Steam'in en çok oynanan oyunu oldu. Dota 2'nin elinden bu unvanı kapan PUBG, her geçen gün daha da büyüyor. Yüksek bir hayran kitlesine ulaşan oyun, Twitch yayınlarında bile uzun süredir lider olan League of Legends'ı geçmeyi başarmıştı. Hali hazırda 10 milyon satış yapan oyuna yakışır bir kısa film ise Corridor'dan gelmiş.

PUBG film olsaydı nasıl olurdu?

Oyunun ulaştığı hayran kitlesinin arasında YouTube'un favori kanallarında Corridor da bulunuyor. Birden çok başarılı live action oyun videolarına sahip olan kanalda, GTA 5, Middle Earth: Shadow of Mordor hatta John Wick gibi videolar bulunmakta. Corridor, son yayınladığı video ile "PUBG gerçek hayatta olsaydı nasıl olurdu?" dedirtiyor. The BATTLEGROUNDS Movie ismi ile geçen kısa filmde, oyunda olduğu gibi dört oyuncu uçaktan düşen kasanın yanına gidiyor ve olanlar oluyor.

Herhangi bir spoiler vermeden, sizi başarılı videoyu izleyeme davet ediyorum.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 21:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2017 14:41
Battlegrounds adında bir Çin filmi vardı. İzlemenizi Tavsiye ederim
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×