PUBG hilelerinin arasına maalesef bir yenisi daha eklendi

PUBG hilelerinin arasına maalesef bir yenisi daha eklendi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 4.03.2018 - 12:11
Ne zaman bitecek bu hileler?

PUBG gibi Battle Royale oyunlar ile aşinaysanız, oyun içerisinde belirli bir zaman sonra daralan alanları da biliyorsunuzdur. Oyuncuları daha dar bir alana göndererek farklı stratejiler uygulamaya zorlayan bu alanlar, aynı zamanda oyuncuları içerisine girmediği zaman öldürebiliyor. Bu alan PUBG'de de aynı şekilde çalışmakta. Fakat 1.5 milyondan fazla hileciye sahip olan bir oyunda bunun da açığını bulmak mümkün.

PUBG hilelerinin arasına bir yenisi daha eklendi

Son bir kaç günde oyuncular, halkanın dışarısında kalan ve ölmeyen oyuncular hakkında şikayetçi olmaya başladı. Reddit gibi platformlarda bu tarz şikayetleri görebilirsiniz. Bir oyuncu ise halkanın içerisinde kalan tek kişi olmasına rağmen, oyunu kaybettiğini fark etti. Daha oyunun başından beri ıssız bir yerde sabit duran bir oyuncunun hiç hasar almadan kazandığı oyun, mağdur oyuncunun Reddit'te konu hakkında açmasına yol açtı. Hile yapan kişi ise aynı konu hakkında Reddit'te bir başlık açarak bunun bir glitch olduğunu belirtti. Aşağıdan hilecinin hiç hasar vermeden ve kimseyi öldürmeden sayısız kez birinci olduğunu görebilirsiniz.

PUBG hilelerinin arasına maalesef bir yenisi daha eklendi

Bu başlığın kısa sürede yayılması sonucunda PUBG ekibi bu hata hakkında kısa zamanda güncelleme yayınlanacağını açıkladı. Tabi ki bu süre içerisinde bu açığı kullananlar ile çok karşılaşabilirsiniz.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 14:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.07.2019 10:54
Ben bu oyuna 4.000 TL para harcadım hileciler sayesinde jubilemi verdim gerçekten nefret ettim oyundan, Pubg bu şekilde devam ederse piyasadan silinir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.02.2019 21:37
az önce başıma geldi böyle birşey 3 kişi kaldık biri ben biri takım arkadaşım adam yok en son öldük ikimizde
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2019 22:17
Bana da aynen dediğin gibi oldu daha yeni.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Unrvlld
Unrvlld 10.03.2018 23:48
Şu hileler PUBG'nin popülerliğini baltalasa da bizde ondan kurtulsak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2018 03:25
buna benzer olaylar BF1 de de yaşandı fakat DICE kısa sürede önlem aldı belki hatırlayanlar vardır Battlefront 1 de yine aynı durumlar yaşandı ve kısa sürede düzeltildi. Sanırım Steam'ın yıllardır en büyük sorunu bu platform üzerinden yapılan hilelere Valve zamanında müdahele edemiyor. Malesef...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2018 09:58
engellemenin imkanı yok hileyi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×