PUBG için 2 yeni silah geliyor

PUBG için 2 yeni silah geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.11.2017 - 13:24
Silahların özellikleri ne ve nasıl alınacak?

Playerunknown's Battlegrounds ya da kısaltılmış adı ile PUBG için 2 yeni silahın yolda olduğu açıklandı. 20 milyonu aşan kullanıcı sayısı ile büyük bir başarıya imza atan oyun henüz erken erişimde olmasına karşın yılın oyunları ödüllerine aday olmasıyla da gündeme gelmiş ve oyuncuları da ikiye bölmüştü.

PUBG için 2 yeni silah duyuruldu

Oyunun resmi Twitter sitesinden ise bu silahlara ait görseller ve silahları nasıl edineceğimiz konusunda bazı açıklamalar yapıldı. Bu hafta gelecek olan güncelleme ile birlikte oyuna eklenecek olan silahlardan ilki olan DP-28 hafif makineli bir silah. Yuvarlak şarjör kullanan bu silah haritanın herhangi bir yerinde rastgele olarak, tıpkı diğer silahlarda olduğu gibi bulunabilecek.

PUBG için 2 yeni silah geliyor

Oyun için açıklanan bir diğer silah olan AUG A3 ise Assault Rifle, yani saldırı tüfeği sınıfında olan bir silah. Bu silah ise sadece uçakların bıraktığı mühimmatlar içerisinden çıkacak. Yani oyundaki en iyi silahlardan biri olacağını da söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde büyük bir güncelleme ile animasyon konusunda ilerleme kaydeden Playerunknown's Battlegrounds, anlaşılan bu güncellemelere oyun içeriği anlamında da devam edecek. Her ne kadar Steam'i her açtığımda oyunun kota yiyen güncellemelerine uyuz olsam da ekibin oyuna bu kadar iyi bir ger dönüş ile desteklemesini de taktir etmek gerekiyor.

PUBG için 2 yeni silah geliyor

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 14:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2017 23:29
Yazma boyle yazicaksan moruk sen nerde profesyonellik
oXelight
oXelight 23.11.2017 19:09
Samimiyet olmasın o?!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2017 13:49
fps modu için bir düzeltme gelse çok iyi olucak cs deki hissi fps modda alamıyorum ne yazik ki
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×