PubG mi yoksa LoL mü?

PubG mi yoksa LoL mü?

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 12.09.2017 - 14:45
E-Spor'un lideri değişiyor mu?

E-Spor arenasında League of Legends'ın çok uzun bir süredir tartışılmaz liderliği var. Özellikler düzenlediği büyük turnuvalar ile sıkça adından söz ettiren LoL, tahtını henüz kaptırmamış olsa da çevrimiçi oyunseverlerin yeni gözdesi PlayerUnknown's Battlegrounds tarafından oldukça zorlandığı kesin.

PubG mi yoksa LoL mü?

PubG VS LoL

Oyun henüz beta aşamasında olsa da, geçtiğimiz günlerde Steam üzerinde 1milyon oyuncu sınırını aşmış durumda. Hatta geçtiğimiz ay, Almanya'nın Köln şehrinde gerçekleşen Gamescom Fuarı'nda da en büyük alanlardan birine sahip idi. Henüz beta aşamasında olan bir yapım için çok önemli olan bu gelişme kendini oyuncuların olduğu diğer alanlarda da gösteriyor. Twitch üzerinden yapılan yayınlarda anlık izleyicideki liderlik oranı LoL ve PubG arasında sürekli gidip geliyor. Birbirlerine çok yakın olan bu iki yapımda liderliği gelecekte PubG'nin alacağı kesin gibi. Ancak Riot'un buna vereceği cevap da çok önemli. Oyun içindeki geliştirmeler devam etse de asıl bombayı önümüzdeki sene yeni oyun ile patlatacağı konuşuluyor.

İki oyun, tür olarak birbirine benzemese de aralarındaki rekabet artık bir çok internet sitesi ve forumda da konuşuluyor. Bize göre PubG'nin asıl rekabeti CS: GO tarafı olsa da, genel liderliğe baktığımızda, bu alanı kimse kaptırmak istemeyecektir.

Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 00:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 09:38
Lol Daha iyi ama Pubg de güzel fakat Pubg de çok fazla hile var geçen sezon astan taça düştüm hileler yüzünden Hileler olmasa daha iyi olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2020 13:20
LoL daha iyi net. LoL'e tek rakip olan seneler önceki metin2
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2019 14:02
lol derım pubg adamlar hıyle den baska bır sey yapmıyor lolde suana kadar hıyle raslamadım admalar paralı hıyle yapıp adamları vuyo adam lara bısı demıyolar ama baska bırı kulllansın parsız hemen banlarlar adamı pubg pısmanlıktır allah bellarını versın derım basaka bısı demem
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2019 22:49
Hacı ben lol derim hiç bi oyun bana lol kadar zevk vermedi açıkcası
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2017 15:32
Lol ne ya Allah kahretsin böyle kalitesiz iğrenç rezalet bir oyun en çok oynanan oyun.Nasıl bir dünyadayız.
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2019 14:05
LOL su anda dünyanın en iyi oyunu ve en çok oynanan oyunu grafıklerıde pubgden daha ıyı bunu konusmaya gerek yok bence senın 2 gb ramın vardır pc de dusuk grafık oynuyosundurson grafıge bı getır bakıyım lol tartısmasız en ıyısı
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2019 09:34
Her şey grafik vb değil Punbgmde var Lolümde ikisinide severim
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×