PUBG Mobile güncellemesinde Pinkfong Baby Shark içerikleri oyuna eklenecek

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.10.2021 - 12:18
Tüm zamanların en çok izlenen YouTube videosu Baby Shark temalı öğeler ve ifadeler 1.6 Güncellemesi ile PUBG MOBILE'a geliyor.

PUBG Mobile yaptığı işbirlikleriyle farklı ve her yaşa hitap eden içerikleri oyuna eklemeye devam ediyor. Son olarak sinema salonlarını dolduran Dune filmi ile ilgili bir işbirliğine giden oyun için bu sefer de Tüm zamanların en çok izlenen YouTube videosu Baby Shark temalı öğeler için özel bir ortaklığa gidildiği açıklandı. Yeni güncelleme ile birlikte oyun içi özel eşyaların geleceği belirtildi. Yapılan resmi açıklama şu şekilde;

PUBG Mobile güncellemesinde Pinkfong Baby Shark içerikleri oyuna eklenecek

Yeni güncelleme ile oyuncular şarkının ikonik dans figürü 'Baby Shark Dance' hareketini oyun içerisinde sergileyebilecek. Ayrıca PUBG MOBILE'da yapılacak özel bir etkinlik ile Baby Shark Dance videolarını sosyal medyada kaydedip, paylaşan oyuncular oyun içi özel kalıcı eşya kazanma şansı kazanacaklar.

PUBG Mobile güncellemesinde Pinkfong Baby Shark içerikleri oyuna eklenecek

Oyuncular ayrıca Baby Shark temalı paraşüt, Baby Shark tavası, Baby Shark seti ve Baby Shark grafitisi gibi özel Pinkfong Baby Shark temalı eşyalara sahip olabilecek. Oyuncular, bu ücretsiz ve bazı durumlarda kalıcı olan ödülleri, oyun içi etkinliğe katılarak ve arkadaşlarıyla günlük görevleri tamamlayarak kazanabilecek.

Global eğlence şirketi SmartStudy'nin kültürel simgesi Pinkfong Baby Shark, Kasım 2015'te Pinkfong'un YouTube kanalında yayınlandığında büyük bir heyecan dalgası yarattı. YouTube'da dünyanın en çok izlenen videosu olan şarkı 9,4 milyardan fazla izlenerek bu alanda rekor kırdı. Billboard Hot 100'de 20 haftalık bir rekora ulaşarak ana müzik sahnesine de girdi.

Pinkfong Baby Shark, birçok endüstride markalı seri içeriklerin yanı sıra gelecek film uyarlamalarını yayınlayarak popüler kültürde yerini sağlamlaştırdı. Pinkfong Baby Shark, Battle Royale türünü tanımlamaya devam eden ve mobil oyunlarda liderliğini korumak için sürekli olarak yeniliklere imza atan PUBG MOBILE için mükemmel bir ortaklık oldu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 23:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG Mobile güncellemesinde Pinkfong Baby Shark içerikleri oyuna eklenecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×