PUBG Mobile için Hadise işbirliğiyle hazırlanan müzik klibi yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.09.2021 - 02:21
Hadise tarafından seslendirilen ve PUBG Mobile özel olarak hazırlanan Coş Dalgalan şarkısının müzik klibi yayınlandı.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE’da oyuncuların kendilerini efsanevi deniz tanrısı gibi hissetmelerini sağlayan Poseidon X-Suit kostümünün çıkışına özel olarak Hadise işbirliğiyle hazırlanan orijinal tema şarkısı “Coş Dalgalan”ın klibi yayınlandı.

PUBG Mobile Hadise işbirliğiyle özel hazırlanan müzik klibi yayınlandı

Çekimleri üç gün süren “Coş Dalgalan” klibinde Hadise’nin özel tasarım elbisesi için 11.5 metre kumaş kullanıldı. Suya dayanıklı makyajı 2.5 saatte hazırlanan Hadise, klip çekimleri için özel bir ekiple içinde köpek balıkları bulunan 18 derecelik akvaryumda dört metreye daldı.

Türkçe sözleri Alper Narman’a, aranjesi Ozan Bayraşa’ya ait olan şarkının müzik klibinde yönetmen koltuğuna Şenol Korkmaz oturuyor. Görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu ve prodüksiyonunu ise Erdi Sevinç’in üstlendiği klip kadın, erkek, genç, yaşlı tüm oyuncuları ve müzikseverleri harekete geçirecek. 

Hadise: “Kendimi aştığım bir klip oldu”  

Coş Dalgalan klibi için konuşan Hadise şöyle dedi:  “PUBG MOBILE ile bir şarkı yapıyoruz diye yola çıktık. Bunun heyecanını yaşarken birden şarkı düşündüğümüzden daha da etkileyici oldu ve bunu bir kliple taçlandırmaya karar verdik. Çok heyecan verici bir proje oldu ve klibimizde şarkının sözleri gibi coştuk! Su altında çekimler, dev bir led ve daha neler. Kendimi aştığım bir klip ve çalışma oldu hakikaten. PUBG MOBILE ile Türkiye’de böyle büyük bir işe imza attığımız için çok mutlu ve gururluyum.’ 

PUBG Mobile için Hadise işbirliğiyle hazırlanan müzik klibi yayınlandı

“Marka & müzisyen işbirliğinde örnek bir işe imza attık”

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz, “Hadise ile birlikte hayata geçirdiğimiz PUBG MOBILE orijinal şarkısı Coş Dalgalan’ı böyle iddialı ve kaliteli bir video kliple taçlandırmaktan mutluyuz. Şarkı bugün itibariyle tüm müzik platformlarında yerini de alıyor. Marka & müzisyen işbirliğinde örnek temsil edecek kalite ve doğallıkta bir işe imza attık” dedi. 

Diğer yandan PUBG Mobile oyuncuları oyundaki etkinlik sayfasına girerek Hadise - Coş Dalgalan ses paketinin bulunduğu sayfaya erişebilirler. Üç oyun tamamladıklarında da ses paketini yine aynı sayfadan teslim alabilirler. 

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 05:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
System32
System32 20.09.2021 14:43
bu parçanın oyunla ne alakası var şimdi ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 10:12
PUBG ve Hadise ile alakam yok. Klip ile PUBG arasında da bir bağlantı kuramadım, oyunu bildiğim kadarıyla. Diğer takıldığım nokta neden köpek balıkları bulunan bir tankta yüzdüğü. Klipin hiçbir kısmında köpek balığı yok. Ayrıca ne zamandan beri montajı bırakıp gerçek nesnelerle klip çekmeye başladık
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 00:52
Demekki hedef kitle = ergen
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 15:14
bu kadını her köşe başında görmekten sıkılan bir benmiyim acaba?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 08:53
Popçu, papçi müziği mi yapmış?
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG Mobile için Hadise işbirliğiyle hazırlanan müzik klibi yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×