PUBG Mobile & Örümcek-Adam işbirliği için bir ışık gösterisine imza atıldı

Ersin Kılıç 28.01.2022 - 16:48
PUBG Mobile & Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok işbirliği için New York’un ikonik binaları üzerinden göz kamaştıran bir ışık gösterisi düzenlendi.

En sevilen süper kahramanlardan biri olan Örümcek-Adam, geçtiğimiz günlerde New York semalarında ağ atarken görüntülendi. Sony Pictures'ın dünya çapında gösterim rekorları kıran ve sadece sinemalarda gösterilen filmi Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok’un, V1.8 güncellemesiyle PUBG MOBILE’a eklenmesi New York’ta muhteşem bir ışık gösterisiyle kutlandı. PUBG MOBILE'ın Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok temalı modu 14 Şubat’a kadar kullanılabiliyor. 

PUBG Mobile & Örümcek-Adam işbirliği için bir ışık gösterisine imza atıldı

Manhattan'dan Queens'e kadar devam eden projeksiyon ışık gösterisi, PUBG MOBILE'ın ünlü kahramanı Helmet Man eşliğinde ağ atan Örümcek-Adam, Sony Pictures üçlemesinde yer alan Flatiron Binası, Washington Square Arch, Washington Square North gibi ikonik binalar ve konumlar arasında sallanıp tırmanırken görüldü.

Sevilen karakter ve Sony Pictures ile ilk kez bir işbirliği içerisinde olan PUBG MOBILE'ın V1.8 güncellemesi, oyunculara tam bir süper kahraman deneyimi yaşatmak için bir dizi yeni etkinlik ve ücretsiz öğe sunuyor. Yeni Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok temalı mod, oyuncuların gizemli canavarlarla savaşmak için Örümcek-Adam’a katıldığını ve haritada dolaşırken rakiplerini yavaşlatmak için kendi Eve Dönüş Yok Ağ Atıcılarını kullanmalarını sağlıyor.  Oyuncular, 14 Şubat'a kadar PUBG MOBILE'ın Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok temalı modunun keyfini çıkarabilir. 

Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2024 04:25
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2023 11:36
Ayaz
Kalan Karakter: 300 Gönder
PUBG Mobile & Örümcek-Adam işbirliği için bir ışık gösterisine imza atıldı
İlginizi Çekebilir