PUBG Mobile, Santorini Adası haritası çok yakında geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.02.2022 - 11:36
PUBG MOBILE’daki yeni 8V8 arena savaşlarına, Santorini Adası’ndan ilham alan ve Yunan adasının ikonik yapılarını getiren yeni harita ekleniyor.

PUBG Mobile ve Yunanistan Ulusal Turizm Örgütü (GNTO) işbirliği ile Yunanistan'ın n önemli Turizm noktalarından biri olan Santorini Adası'ndan esinlenen bir haritanın oyuna ekleneceği duyuruldu. Haritaya dair detaylar ve firmanın yaptığı açıklama şu şekilde;

PUBG Mobile, Santorini Adası haritası çok yakında geliyor

 

PUBG Mobile, Santorini Adası haritası çok yakında geliyor

Antik volkanik patlamalarla şekillenen Santorini, dünyadaki tüm gezginlerin en popüler Yunanistan lokasyonlarından biri olarak da biliniyor. Yeni iş birliği, adanın ikonik mavi çatılarının, badanalı evlerinin ve kademeli sokaklarının yanı sıra oyuncuların keşfedip eğlenebileceği muhteşem okyanus manzaraları dahil olmak üzere dünyaca ünlü adadan yapıları PUBG MOBILE'ın yeni 'Santorini Arena Haritası’na getiriyor.

Santorini Arena Haritası, oyuncuların adanın tepelerini boydan boya kat ettiği yeni bir 8V8 Klan savaşı deneyimi sunuyor. 8V8 Team Deathmatch modunda oyuncular sınırsız yeniden doğma hakkına sahip olurken, ortadan kaldırdıkları her düşman için 1 puan kazanıyor. Zaman sınırı içinde eleme hedefine ilk ulaşan takım savaşı kazanıyor. 8v8 Arena Eğitim modundayken, oyuncular bir teçhizat belirlemeye gerek kalmadan yeniden doğma noktasında herhangi bir silahı almakta özgür oluyor. Yeni 'Santorini' 8V8 Haritası’na, Mod Seçimi ekranında Derecesiz ve Arena seçilerek erişebiliyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 13:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.02.2022 11:43
TR ile ilgili bir harita var mı ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG Mobile, Santorini Adası haritası çok yakında geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×