PUBG Mobile'a Lamborghini araçları geliyor

Ersin Kılıç 25.03.2022 - 15:07
PUBG Mobile, ikonik süper arabaları Erangel’e getirmek için Automobili Lamborghini iş birliğini duyurdu.

PUBG MOBILE, efsanevi spor araba üreticisi Automobili Lamborghini ile yeni iş birliğini açıkladı. Unutulmaz deneyimler yaratmaya kendini adamış iki şirket arasındaki bu iş birliği, dünyanın en iyi otomobil markalarından birinin güçlü performansını PUBG MOBILE'ın ikonik savaş alanına getirecek.

PUBG Mobile'a Lamborghini araçları geliyor

PUBG Mobile'a Lamborghini araçları geliyor

Bugünden başlayarak 30 Nisan'a kadar devam edecek iş birliğinde oyuncular, dört özel araca erişebilecekler. Bunlar arasında güçlü bir V12 motorla donatılmış, yarış odaklı Lamborghini Aventador SVJ; zarif ve şık, dört kapılı GT konseptine sahip Lamborghini Estoque ve bir spor arabayı SUV'un çok yönlülüğüyle birleştiren Lamborghini Super SUV Urus modelleri yer alıyor. Her araç Lamborghini'nin klasik görünümü ve sınırlı sayıda PUBG MOBILE görünümü olmak üzere iki farklı renkte sunulacak. Bu arabaların yanı sıra, kilidi açılabilen sürpriz bir özel araç da oyuncuların keşfetmesi için oyunda yer alacak.

Automobili Lamborghini, 1963 yılında Ferruccio Lamborghini'nin spor araba üretme vizyonuna dayalı olarak kuruldu. Uluslararası saygınlığa sahip markanın felsefesinde hala benzersiz stili ikonik, yenilikçi ve yüksek performanslı araç yelpazesiyle geliştirmek yatıyor. Bu iş birliği ile oyuncular, PUBG MOBILE'ın savaş alanlarında sınırlı bir süre için, dinamik ve heyecan verici Lamborghini modellerinden bazılarının direksiyonuna geçme şansına sahip olacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2024 10:54
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2022 22:49
pc ye getirmiyorlar mobile getiriyorlar... Kardeşim oynamayın artık şu oyunu hileden geçilmiyor oynamanın mantığı kalmadı artık.
Kalan Karakter: 300 Gönder
PUBG Mobile'a Lamborghini araçları geliyor
İlginizi Çekebilir